Skup aut Używanych Warszawa - Skup66

Skup Samochodów w Warszawie tel: 500 588 666 : biuro@warszawa-skupsamochodow.pl

Auta Używane

 Zarejestrowane w kraju.

 Maksymalnie 15-sto letnie. (starsze tylko nietypowe, ciekawe, zabytkowe, usa itp.),

osobowe i dostawcze

 Samochody całe pełnosprawne, nie wymagające napraw.

 Samochody powypadkowe, uszkodzone i niesprawne.

 Bez badań technicznych,  polisy OC i innymi brakami.

 Auta tanie i drogie, prywatne i firmowe.

Płatność gotówką lub przelewem - wybór formy płatności pozostawiamy naszym klientom.   Auta Starsze

 Jeśli Posiadasz auto starsze, niezarejestrowane, anglika itp. prosimy o wysłanie nam oferty poprzez formularz- nasza firma nie zajmuje się skupem takich aut ale mamy szereg kontaktów i współpracujących firm - przekażemy Państwa zgłoszenie do odpowiedniej, to nic nie kosztuje a jest spora szansa na sprzedaż.

 Zgłoszenia aut starszych przyjmujemy tylko i wyłącznie poprzez formularz.


   Formularz - kliknij

Warszawa, woj. mazowieckie, oraz woj. sąsiednie.

Znajdź nas

Wiadomości


skup aut warszawa

ZADZWOŃ DO NAS: 500 588 666 LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ Kliknij 

 

 

     PRZEKONAJ SIĘ SAM JAK ŁATWO, SZYBKO I ZA DOBRĄ CENĘ MOŻNA SPRZEDAĆ AUTO !

Witamy na naszej stronie.

Kim jesteśmy?

skup używanych samochodów w warszawie na woli, bemowie, mokotowie

Skup Samochodów

 Skup aut prowadzony przez naszą firmę wyróżnia się przede wszystkim jakością obsługi, rzetelnością oraz tym co najważniejsze dla klientów - cena odkupu. Prowadząc skup aut używanych nieprzerwalnie od wielu lat jesteśmy w stanie dość trafnie wycenić samochód, a biorąc pod uwagę politykę naszej firmy możemy zaproponować naprawdę dobre pieniądze za każdy pojazd. Skupujemy dużą ilość różnych samochodów, zadowalamy się niską marżą na pojedynczym aucie, dzięki temu jesteśmy w stanie odkupić i sprzedać dużą ilość aut. Takie działanie powoduje że faktycznie zarabiamy więcej niż konkurencja która szuka klientów zdesperowanych proponując ułamek wartości rynkowej. Nasz skup jest skierowany do wszystkich właścicieli używanych samochodów którzy chcą szybko i sprawnie pozbyć się auta ale przy zachowaniu dobrej ceny. 

PAMIĘTAJ 

- Auto nie musi być czyste, przygotowane do sprzedaży

- Nie ma potrzeby usuwania usterek większych i mniejszych

- Wypowiadamy polisę OC

- Dbamy o najwyższą jakość usług, zawsze z umową kupna sprzedaży, zawsze 100% legalnie, pewnie i sprawnie

 

 

biuro skupu aut

 Jesteśmy firmą która zajmuje się skupem samochodów nieprzerwalnie od kilkunastu lat, nasz zespół stanowią ludzie z pasją, dla których to nie tylko praca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gwarantujemy że będziecie Państwo mile zaskoczeni. 

 Nasza firma prowadzi skup aut głównie na terenie Warszawy oraz woj. mazowieckiego, ale nie ma problemu z bezpłatnym dojazdem do innych województw, w szczególności ościennych. 

handlowcy firmy skupu samochodów

 Nasi rzeczoznawcy bardzo rzetelnie podchodzą do każdego zaproponowanego nam auta przeznaczonego do skupu. Podczas wyceny biorą szereg czynników takich jak kolor, silnik, stan zużycia, potrzebne naprawy, popularność danego modelu itp. Nasza firma skupuje dużą ilość pojazdów przy zachowaniu niskiej marży na każdym samochodzie(porównywalnej do prowizji autokomisu, z tą różnicą że u nas płatność jest od ręki). Dlatego właśnie nasze wyceny muszą jak najbardziej odpowiadać realnej wartości auta. Oczywiście wyceniamy bezpłatnie i niezobowiązująco. 

 

Jak nie dać się oszukać? 

uzewane pojazdy odkup umowa wilanów bielany piaseczno legionowo

W dzisiejszych czasach należy kierować się zasadą ograniczonego zaufania podczas zakupu czy też sprzedaży jakiejkolwiek rzeczy, nieważne czy jest to towar nowy czy używany. Niestety ma to odniesienie również w przypadku rynku samochodów używanych, gdzie oszuści mają ułatwione zadanie chociażby ze względu na to że przeciętnie sprzedaje się auto raz na kilka, kilkanaście lat, to samo dotyczy zakupu. Nie chcemy tutaj nikogo straszyć ale warto przypomnieć dwie podstawowe zasady od których nie należy odstępować.

 Umowa kupna - sprzedaży, faktura sprzedaży( firmy), należy pamiętać że żaden inny dokument nie pozwala pozbyć się zobowiązań co do sprzedawanego auta. Nie podpisujmy umów nie wypełnionych w całości, umów wstawienia do komisu itp. bo może się okazać że właściwej umowy już nie zobaczymy a za wszelkie chociażby wykroczenia drogowe odpowiemy my.

Skup aut usa

 Kupujący- zawsze należy sprawdzić komu się sprzedaje, najlepiej porównując z dowodem osobistym. Podpisujmy dokumenty tylko z tą osobą której fizycznie sprzedajemy auto, w przypadku firm skupujących auta gdy osobą kupującą jest handlowiec nabywający w imieniu firmy należy zwrócić uwagę czy posiada pieczątki, w tym imienne i czy podpisuje się własnym nazwiskiem.

nowy dwór mazowiecki, legionowo skup warszawa 

 

Istnieje oczywiście szereg innych zagrożeń, a pomysłowość oszustów nie zna granic, ale w większości przypadków wynikają one właśnie z niezastosowania się do tych dwóch podstawowych. Przykładowo bez umowy kupna nie wypowiemy polisy OC, jak dostaniemy mandat za parkowanie to nie wskażemy kto jest właścicielem itd. 

autokomis warszawa

 

 

Obszar działania naszego skupu