Skup aut Używanych Warszawa - Skup66

Skup Samochodów w Warszawie tel: 500 588 666 : biuro@warszawa-skupsamochodow.pl

Auta Używane

 Zarejestrowane w kraju.

 Maksymalnie 15-sto letnie. (starsze tylko nietypowe, ciekawe, zabytkowe, usa itp.),

osobowe i dostawcze

 Samochody całe pełnosprawne, nie wymagające napraw.

 Samochody powypadkowe, uszkodzone i niesprawne.

 Bez badań technicznych,  polisy OC i innymi brakami.

 Auta tanie i drogie, prywatne i firmowe.

Płatność gotówką lub przelewem - wybór formy płatności pozostawiamy naszym klientom.   Auta Starsze

 Jeśli Posiadasz auto starsze, niezarejestrowane, anglika itp. prosimy o wysłanie nam oferty poprzez formularz- nasza firma nie zajmuje się skupem takich aut ale mamy szereg kontaktów i współpracujących firm - przekażemy Państwa zgłoszenie do odpowiedniej, to nic nie kosztuje a jest spora szansa na sprzedaż.

 Zgłoszenia aut starszych przyjmujemy tylko i wyłącznie poprzez formularz.


   Formularz - kliknij

Warszawa, woj. mazowieckie, oraz woj. sąsiednie.

Znajdź nas

Wiadomości


Strona Bloga

Wpis

Dlaczego warto  skorzystać ze skupu używanych aut? Czy to w ogóle się opłaca? Jakie są korzyści? CZy warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy? a może sprzedać na  giełdzie?

Jak wygląda sprzedaż auta w skupie?

 

 Dzisiaj sprzedając samochód nie trzeba już czekać tygodniami, aż ktoś zainteresuje się nim w komisie. Nie ma również potrzeby, aby wystawiać ogłoszenia w gazetach czy na portalach internetowych. Wystarczy bowiem wybrać się do skupu samochodów.

Jak wygląda procedura sprzedaży auta do skupu?

Ażeby nawiązać kontakt ze skupem samochodowym, najlepiej wypełnić krótki formularz, który przeważnie jest dostępny na stronie internetowej firmy. Można oczywiście również od razu pojechać do skupu, jednak nie wydaje się, aby miało to sens.

Kiedy formularz jest już wypełniony, wystarczy go wysłać, aby przedstawiciel skupu zapoznał się z tym, jaki samochód potencjalny klient chce zostawić w skupie. Jeśli auto spełnia oczekiwania, w krótkim czasie dochodzi ido kontaktu telefonicznego i podczas rozmowy ustalany jest termin oględzin auta.

Podczas przeglądu samochodu, specjaliści ze skupu, dla których motoryzacja nie ma tajemnic, sprawdzają dokładnie stan techniczny samochodu. W oględzinach bierze również udział rzeczoznawca, ażeby określić, ile wart jest dany samochód.

Gotówka od ręki

Jeśli zaproponowana przez skup samochodów kwota jest odpowiednia, nie pozostaje już nic innego, jak podpisanie umowy i jej sfinalizowanie. Jeśli natomiast klient nie jest do końca zadowolony, może spróbować negocjować ze skupem. Kiedy obie strony dojdą do porozumienia, dochodzi do przekazania klientowi gotówki. Największą zaletą skupów zdaje się być właśnie to, że do rozliczenia dochodzi tam do razu po podpisaniu przez strony umowy kupna-sprzedaży.

Obszar działania naszego skupu