Skup aut Używanych Warszawa - Skup66

Skup Samochodów w Warszawie tel: 500 588 666 : biuro@warszawa-skupsamochodow.pl

Auta Używane

 Zarejestrowane w kraju.

 Maksymalnie 15-sto letnie. (starsze tylko nietypowe, ciekawe, zabytkowe, usa itp.),

osobowe i dostawcze

 Samochody całe pełnosprawne, nie wymagające napraw.

 Samochody powypadkowe, uszkodzone i niesprawne.

 Bez badań technicznych,  polisy OC i innymi brakami.

 Auta tanie i drogie, prywatne i firmowe.

Płatność gotówką lub przelewem - wybór formy płatności pozostawiamy naszym klientom.   Auta Starsze

 Jeśli Posiadasz auto starsze, niezarejestrowane, anglika itp. prosimy o wysłanie nam oferty poprzez formularz- nasza firma nie zajmuje się skupem takich aut ale mamy szereg kontaktów i współpracujących firm - przekażemy Państwa zgłoszenie do odpowiedniej, to nic nie kosztuje a jest spora szansa na sprzedaż.

 Zgłoszenia aut starszych przyjmujemy tylko i wyłącznie poprzez formularz.


   Formularz - kliknij

Warszawa, woj. mazowieckie, oraz woj. sąsiednie.

Znajdź nas

Wiadomości


skup aut dostawczych

 

    Nasz skup aut dostawczych oraz osobowych jest zainteresowany zakupem samochodów każdej marki i w każdym stanie technicznym. Prowadzimy działalność opartą na skupie wszystkich typów pojazdów, zaczynając od aut typowych, dobrze rotujących, a kończąc na samochodach zabytkowych czy nietypowych. Jeżeli chcesz czuć zadowolenie po przeprowadzeniu transakcji, zdecyduj się na naszą firmę, gwarantujemy że kooperacja z nami to same zalety.

  Jako skup samochodów dostawczych działamy w pełni profesjonalnie. Przygotowujemy wszystkie niezbędne do przeprowadzenia transakcji dokumenty, takie jak na przykład umowa kupna-sprzedaży. Zajmujemy się również wyrejestrowaniem samochodu z ubezpieczenia. Oferujemy ekspresowy odkup samochodów zarówno od klientów firmowych, jak i indywidualnych. Prowadzimy działalność w sposób wszechstronny, dlatego sprzedasz u nas każdy samochód, którego wiek nie przekracza 15-tu lat. Jeżeli dzisiaj zdecydujesz się na współpracę z nami i wyślesz formularz już jutro możemy zjawić się u ciebie, aby odebrać samochód i zapłacić za niego gotówką.

 

Forum samochody dostawcze

Dlaczego warto sprzedać naszej firmie?

Wbrew pozorom skupy samochodów to nie złomowiska. Do skupów nie sprzedaje się tylko zdezelowanych aut, których nikt nie chce kupić, ale też luksusowe limuzyny, które niekiedy samemu jest po prostu trudno sprzedać. Dlatego też do skupów samochodów zgłasza się wiele osób, którym po prostu zależy na bardzo szybkiej sprzedaży auta. Jak to działa?

Zalety sprzedaży w skupie

Warto wiedzieć, że skupy samochodów skupują prawie wszystkie auta. Jednak kontaktując się ze skupem trzeba albo dostarczyć zdjęcia i opis samochodu, albo nim przyjechać w celu oględzin. Część skupów współpracuje też z rzeczoznawcami, którzy wyceniają wartość samochodu neutralnie. Po wycenie auta pada propozycja cenowa. Jeśli klient się na nią zgadza podpisuje się umowę kupna-sprzedaży lub wypadku sprzedaży przez firmę wystawia fakturę vat i wypłacane są pieniądze za auto. Wszystko przebiega sprawnie, legalnie i co ważniejsze szybko. Cała procedura może trwać nawet jeden dzień, jeśli tylko rzeczoznawca ma wolny termin.

Nie trzeba samemu wystawiać ogłoszeń o sprzedaż oraz ich opłacać. A co ważniejsze nie trzeba czekać nie wiadomo jak długo na klienta, który odkupi od nas samochód.

Jest jeden minus

Można powiedzieć wprost, że za samochód nie otrzyma się 100% rynkowej wartości, ponieważ skup aut dostawczych w ramach prowadzonej działalności też musi mieć zysk z transakcji. Ale nawet sprzedając samochód prywatnie trzeba liczyć się z tym, że potencjalny klient będzie chciał negocjować bazową cenę. Nie można zatem przyznać, że jest to wada wykluczająca korzystanie z tego rozwiązania.

 

Obszar działania naszego skupu