Skup aut Używanych Warszawa - Skup66

Skup Samochodów w Warszawie tel: 500 588 666 : biuro@warszawa-skupsamochodow.pl

Auta Używane

 Zarejestrowane w kraju.

 Maksymalnie 15-sto letnie. (starsze tylko nietypowe, ciekawe, zabytkowe, usa itp.),

osobowe i dostawcze

 Samochody całe pełnosprawne, nie wymagające napraw.

 Samochody powypadkowe, uszkodzone i niesprawne.

 Bez badań technicznych,  polisy OC i innymi brakami.

 Auta tanie i drogie, prywatne i firmowe.

Płatność gotówką lub przelewem - wybór formy płatności pozostawiamy naszym klientom.   Auta Starsze

 Jeśli Posiadasz auto starsze, niezarejestrowane, anglika itp. prosimy o wysłanie nam oferty poprzez formularz- nasza firma nie zajmuje się skupem takich aut ale mamy szereg kontaktów i współpracujących firm - przekażemy Państwa zgłoszenie do odpowiedniej, to nic nie kosztuje a jest spora szansa na sprzedaż.

 Zgłoszenia aut starszych przyjmujemy tylko i wyłącznie poprzez formularz.


   Formularz - kliknij

Warszawa, woj. mazowieckie, oraz woj. sąsiednie.

Znajdź nas

Wiadomości


skup jachtów

Jeżeli chcesz sprzedać jacht lub łódź zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Oferujemy skup jachtów, a także skup samochodów używanych i nowych. Skupujemy nie tylko samochody i łodzie w dobrym stanie technicznym, ale także te uszkodzone, czy posiadające jakieś widoczne wady. Jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo atrakcyjną cenę skupu. Aby sprawdzić, ile pieniędzy otrzymacie Państwo za swój samochód, jacht lub łódź, wystarczy wypełnić formularz wyceny, który znajduje się na naszej stronie internetowej.


Jako działający od kilkunastu lat skup posiadamy bardzo silną pozycję na rynku, a konkurencja nie jest dla nas żadnym zagrożeniem. Możemy i oferujemy najatrakcyjniejsze stawki skupu w całej Polsce. Wybierz nasz skup jachtów, jeżeli chcesz znaleźć miejsce, które nie tylko oferuje wysokie stawki, ale także przeprowadza profesjonalne transakcje. Transakcja sprzedaży jest ustalana indywidualnie według potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu oraz owocnej dla obu stron współpracy.

Obszar działania naszego skupu