Skup aut Używanych Warszawa - Skup66

Skup Samochodów w Warszawie tel: 500 588 666 : biuro@warszawa-skupsamochodow.pl

Auta Używane

 Zarejestrowane w kraju.

 Maksymalnie 15-sto letnie. (starsze tylko nietypowe, ciekawe, zabytkowe, usa itp.),

osobowe i dostawcze

 Samochody całe pełnosprawne, nie wymagające napraw.

 Samochody powypadkowe, uszkodzone i niesprawne.

 Bez badań technicznych,  polisy OC i innymi brakami.

 Auta tanie i drogie, prywatne i firmowe.

Płatność gotówką lub przelewem - wybór formy płatności pozostawiamy naszym klientom.   Auta Starsze

 Jeśli Posiadasz auto starsze, niezarejestrowane, anglika itp. prosimy o wysłanie nam oferty poprzez formularz- nasza firma nie zajmuje się skupem takich aut ale mamy szereg kontaktów i współpracujących firm - przekażemy Państwa zgłoszenie do odpowiedniej, to nic nie kosztuje a jest spora szansa na sprzedaż.

 Zgłoszenia aut starszych przyjmujemy tylko i wyłącznie poprzez formularz.


   Formularz - kliknij

Warszawa, woj. mazowieckie, oraz woj. sąsiednie.

Znajdź nas

Wiadomości


Jak wygląda skup

Skup samochodów za gotówkę- jak to działa?

  Klienci korzystający po raz pierwszy z usług skupu aut używanych zadają nam pytania w jaki sposób działamy?, czy otrzymają gotówkę przy tranzakcji?

Autokomis w Warszawie skupuje auta osobowe i dostawcze

 Pojawiają się także pytania o formę prawną skupu, istotnym jest sporządzenie umowy kupna samochodu, co jak wiadomo jest niezbędne chociażby w celu zgłoszenia firmie ubezpieczeniowej jak i konieczne do wyrejestrowania auta w wydziale komunikacji.

 Z nami sprzedaż Swój samochód,załatwisz to prosto i szybko. Przeczytaj jak wygląda skup.

- Kontaktujesz się z nami wysyłając formularz lub telefonicznie. Jeśli wybrałeś kontakt telefoniczny od razu możemy porozmawiać na temat Twojego samochodu, jeśli poprzez formularz lub piszącdo nas, wtedy nasz pracownik skontaktuje się telefonicznie w celu uzyskania informacji koniecznych do ustalenia wartości orientacyjnej auta. Zawsze dbamy o to by jak najszybciej odpowiadać na każde zgłoszenie.

-Jeśli wstępne ustalenia sprzedaży odpowiadają stronom ustalamy termin i miejsce spotkania, dla Państwa wygody  dojedziemy bezpłatnie w umówione miejsce- oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby to Państwo dojechali do nas, jeśli macie takie życzenie.

 

- Dokonujemy oględzin w sposób szybki i dyskretny- połowa osiedla nie musi wiedzieć że sprzedajesz auto. Odpowiedź czy odkupimy samochód masz od ręki, nie musimy się zastanawiać, myśleć oraz nie umawiamy się na kolejne spotkanie. Przyjedzie handlowiec który obejrzy i porozmawia z Państwem na temat samochodu.

 

- Następny etap- zakup, jeśli oczywiście warunki odpowiadają nam i Państwu. Napizemy umowę kupna lub jeśli prowadzisz działalność wystawiasz nam fakturę. 

 

- Rozliczenie odbywa się przy podpisaniu umowy gotówką, jeśli macie Państwo życzenie może to być przelew lub wpłata do banku- Ty decydujesz w jakiej fomie mamy się rozliczyć.

 

-Wypowiadamy polisę OC, dzięki czemu otrzymają Państwo niewykorzystaną część składki ubezpieczeniowej. 

 

- Jesteśmy otwarci, niektóre transakcje wymagają dodatkowych ustaleń, zawsze stawiamy na zadowolenie klienta.

auta nietypowe piaseczno pruszków puławska modlińska

Handel samochodami używanymi nie jest łatwy. W Polsce jest wiele komisów, salonów, skupów, które są konkurencją dla osób prywatnych, które chcą po prostu sprzedać swoje auto i kupić kolejne. Dlatego też osoba wystawiająca prywatną ofertę może mieć problem ze znalezieniem kupca i co wtedy?

Kiedy Ci się nie śpieszy ze sprzedażą

Czasami może się zdarzyć, że nie musimy śpieszyć się ze sprzedażą samochodu używanego, ponieważ nabyliśmy już nowy i zwyczajnie mamy czym jeździć. Zatem można wystawić stare auto na sprzedaż i czekać na odzew. Ale jeśli nie napiszemy ogłoszenia o przyciągającej treści oraz zdjęć pokazujących auto od najlepszej strony to nie ma co liczyć na chętnych kupców. Wiele osób przegląda ogłoszenia też pod kątem jak najniższej ceny, a to może oznacza, że samochód trzeba będzie wystawić w cenie niższej niż aktualna wartość rynkowa. Mimo to trzeba się też liczyć z chęcią negocjacji. Niektóre oferty sprzedaży wiszą w sekcji ogłoszeń nawet kilkanaście tygodni. A to już zdecydowanie długi okres czasu. Czy można sprzedaż przyspieszyć?

Skupy samochodów używanych

 

Żeby bardzo szybko spieniężyć używany samochód można go sprzedać w skupie. Można z powodzeniem znaleźć skupy aut działające na terenie całej Polski. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na spotkanie lub wstępnie podesłać dane i zdjęcia samochodu, aby dowiedzieć się czy skup jest zainteresowany zakupem. Jeśli ustalona cena za samochód będzie odpowiednia i sprzedający chce zawrzeć umowę sprzedaży ze skupem to wszystkie formalności mogą być załatwione nawet w jeden dzień. A to oznacza szybką gotówkę i legalną sprzedaż samochodu.

 

Obszar działania naszego skupu